Společnost TRYSLAK, s.r.o. byla založena v roce 2015 v Mnichově Hradišti. Vznikla na základě projektu rozdělení/odštěpení od společnosti LAV SERVIS, s.r.o. 

 

Nabídka služeb

  • Odstranění korozí a starých nátěrových hmot- TRYSKÁNÍ
  • Lakování
  • Čištění betonové konstrukce, cihlové zdi i mostní konstrukce
  • Pískování dřeva
  • Kompletní renovace traktorů a traktorových vleků, nákladních aut

Důležitým zařízením, které umožňuje změnu vzhledu starých částí je tryskací box. Jeho velikost – 5 metrů na výšku a šířku a 17 metrů na délku – opět přispívá k dokonalé očistě velkých silničních strojů pomocí tryskání.

 

 

 

 

Co znamená tryskání nebo pískování?

Tryskání je čištění oceli, betonu, skla, dřeva apod. pomocí tlaku vzduchu a abraziva nebo písku, z toho vychází i starší název této činnosti – pískování. Tryskají se jak starší materiály, které potřebujeme zbavit barvy, koroze či jinak vyčistit, nebo i nové materiály, u kterých potřebujeme připravit povrch k lakování.

Je vůbec tryskání nutné?

Otryskaný povrch má jinou strukturu, než povrch netryskaný. Tryskáním připravíme kotevní profil pod barvu a zbavíme i nový materiál okují a počínající koroze.

Proč tryskat a lakovat právě u Nás?

Tryskací box máme o velikosti 17 x 5 x 5 m, to znamená, že málokterý požadavek překročí velikostí naše možnosti. Zakázky, které nelze dopravit k nám, tryskáme přímo na místě například mosty, opěrné zdi, ocelové konstrukce, jímky, krovy půdních vestaveb, klenby a zdivo.

Co se týče lakování, je třeba co nejdříve po otryskání nanést základní barvu, což je při další přepravě zákazníkům problematické. Velmi důležitá je tloušťka vrstvy barvy, kterou předepisuje výrobce. Pokud je vrstva slabá, dochází k předčasné korozi, nebo je vrstva nadměrná a proces barvení či lakování se zbytečně prodražuje. K měření tloušťky používáme měřící přístroje, a proto za naše služby ručíme podle druhu a typu barvy.

Občas se nám stávalo, že zákazník si přišel koupit barvu s tím, že za tryskání ušetří a materiál si obrousí bruskou. Nakonec ale každý zjistil, že pokud spočítá brusné kotouče, práci, čas a kvalitu, je naše činnost službou zákazníkům, na které skutečně ušetří.

Cena ?

Pokud je možné změřit plochu, tak se cena stanovuje od metru čtverečného a pokud to není možné, cenu určuje doba tryskání.

Ve většině případech lze ale plochu změřit a cena je tak naprosto transparentně určena.

Na každou zakázku vypracováváme cenové nabídky, jak pro tryskání, tak pro lakování. Cenu také určuje velikost zakázky. Čím větší zakázka, tím výhodnější cena za metr čtverečný či dobu tryskání.